Incrediwear Equine kaela tugiside

39.00 

Suurus: Üks suurus (sama, mis inimeste keha tugiside suurus L), maksimaalne venivus 66x66xm

Incrediwear on uudne kangas, mida on sporditööstuses kasutatud üle 6 aasta. Incrediweari tekstiili on  põimitud germaaniumi/süsiniku kiud, ning mis aktiveerub kehasoojuse mõjul. Negatiivsete ioonide vabanemine põhjustab piirkonna verevoolu suurenemise koos suurenenud lümfi äravooluga piirkonnast. Incrediwear Equine sari on mõeldud hobustele. Põhimõtteliselt suurendab toode kuivana kandmisel verevoolu ja soodustab lümfisüsteemi äravoolu. Märjana kandmisel (eriti sooja või kuuma veega) toimub endotermiline reaktsioon, mille tulemuseks on pinnatemperatuuri langus, mis kutsub esile nn “külmakoti” efekti. Toodet võiks kasutada kuivalt enne treeningut, et suurendada verevoolu, ja märjalt pärast treeningut, et saavutada jahutamine ja turse vähenemine. Hobuste ravi peab toimuma teie veterinaararsti järelevalve all ja/või nõuannete all. Kui teie veterinaararst ei tunne Incrediwear Equine’i, paluge tal lisateabe saamiseks pöörduda meie poole.

Incrediwear Equine kaela tugiside on loodud lihaspingete leevendamiseks ja liikumise parandamiseks hobuse kaelas, eriti esimeses kaelalülis (atlases) ning 3., 4. ja 5. selgroolüli piirkonnas. Toodet saab mugavalt paigutada hobuse kaelale, olenevalt olukorrast, kus sellest kõige rohkem kasu oleks. Toote põletikuvastane toime võib leevendada teie hobusel valu, kiirendades taastumist ja parandades ka jõudlust. Kuna Incrediwear Equine sari ei põhine kompressioonil, ei piira see verevoolu. Kaela tugiside on Incrediwear inimeste Keha tugiside (suurus L).

PESUJUHISED: Peske kuni 40C juures. Madalatel pööretel trummelkuivatus. Mitte valgendada. ÄRGE triikige. MITTE keemiliselt puhastada.

Kategooria: Sildid: ,