Incrediwear EQUINE tsirkulatsiooni kabjasokid 2tk/pakis

75.00 

Incrediwear on uudne kangas, mida on sporditööstuses kasutatud üle 6 aasta. Incrediweari tekstiili on  põimitud germaaniumi/süsiniku kiud, ning mis aktiveerub kehasoojuse mõjul. Negatiivsete ioonide vabanemine põhjustab piirkonna verevoolu suurenemise koos suurenenud lümfi äravooluga piirkonnast. Incrediwear Equine sari on mõeldud hobustele. Põhimõtteliselt suurendab toode kuivana kandmisel verevoolu ja soodustab lümfisüsteemi äravoolu. Märjana kandmisel (eriti sooja või kuuma veega) toimub endotermiline reaktsioon, mille tulemuseks on pinnatemperatuuri langus, mis kutsub esile nn “külmakoti” efekti. Toodet võiks kasutada kuivalt enne treeningut, et suurendada verevoolu, ja märjalt pärast treeningut, et saavutada jahutamine ja turse vähenemine. Hobuste ravi peab toimuma teie veterinaararsti järelevalve all ja/või nõuannete all. Kui teie veterinaararst ei tunne Incrediwear Equine’i, paluge tal lisateabe saamiseks pöörduda meie poole.

Incrediwear Equine tsirkulatsiooni kabjasokid istuvad mugavalt ümber hobuse jala ja on loodud selleks, et vältida vigastusi, kiirendada taastumisaega ja parandada sooritusvõimet.

Kasutamine:

Treeningud;
Vigastusest taastumine;
Jahutamine (märjana).

PESUJUHISED: Peske kuni 40C juures. Madalatel pööretel trummelkuivatus. Mitte valgendada. ÄRGE triikige. MITTE keemiliselt puhastada.

Tootekood: - Kategooria: