Incrediwear EQUINE vereringet parandav elastikside 2tk/pakis

80.00 93.00 

Pakendis 2 sidet:

Tavaline suurus: 12,5 cm x 275 cm / 5″ x 108″

Poni suurus: 9cm x 185cm / 3,5″x73″

Incrediwear Equine elastiksidemed istuvad mugavalt ümber hobuse jala ja on loodud selleks, et vältida vigastusi, kiirendada taastumisaega ja parandada sooritusvõimet. Takjakinnitusega.

Kasutamine:

Treeningud;
Vigastusest taastumine;
Jahutamine (märjana).

Eelised:

Vähenenud turse ja põletik;
Vähenenud valulikkus ja lihaste väsimus;
Kiirenenud vereringe;
Kiirenenud lümfidrenaaž;
Kiirem taastumisaeg;
Jalgade jahutamine.
➡️ Kuna see ei põhine kompressioonil, saab kasutada pikemat aega.

Külmateraapia – veega märjaks tehtud elastiksidemed annavad kohese jahutava efekti. Külmateraapia efektiivsus püsib 45 min kuni 1 tund, et vähendada turset. Tugevama jäätumise efekti saavutamiseks võib kasutada kuuma vett – asetage harjutussidemed 2 minutiks kuuma vette, väänake liigne vesi, oodake minut, kuni side pisut jahtub ja asetage jahtumist vajavale kohale.

Mõned seisundid, mida saab ravida Incrediwear Equine’i vereringetreeningu sidemetega:

Tendiniit – ehk kõõluse põletik. Incrediwear Equine tsirkulatsioonisidemeid võiks kasutada juba tund enne treeningut. Ägedate faaside ajal (valu kahjustatud piirkonna palpeerimisel) on kasulik elastiksidemeid kanda märjana vähemalt tund/päevas. Kroonilistel juhtudel võiks kasutada sidet kuivana. Sidet võib boksis olles kasutada ööpäevaringselt.

Incrediwear Equine elastikside sobib ka teiste põletike puhul, näiteks sidemete vigastused

Põrutused/traumad, sh luu ja/või periosti põletikku. Põletiku vähendamiseks võib Incrediwear’i vatnikuid sidemeid kanda ööpäevaringselt. Ägedate faaside ajal tund päevas märjana.

Turse – turse puhul oleks vaja side peale panna enne treeningut.

Tähtis! Incrediwear Equine’i toodete kasutamine teatud tingimustel peab toimuma teie veterinaararsti järelevalve all ja/või nõuannete all. Kui teie veterinaararst ei ole Incrediwear Equine’iga tuttav, paluge tal lisateabe saamiseks meiega ühendust võtta.

*Harvadel juhtudel võib hobune suurenenud verevoolu tõttu muutuda tundlikuks ning hakata sidemeid rebima. Sellisel juhul tuleks toode eemaldada, kuigi seda võib uuesti kasutada järgmisel päeval või lühema aja jooksul.

ÜKSIKASJALIKUD KASUTUSJUHISED:

1. Kandke elastiksidemeid treeningu ajal.

2. Kohe pärast treeningut hobusega tehke sidemed märjaks ja laske mõjuda umbes 45 minutit kuni 1 tund. Sidemed toimivad turse vähendamiseks “külmakotina” 45 minutit kuni 1 tund.

3. Eemaldage sidemed ja asetage jalga Incrediwear Equine’i vatnikud ja/või Incrediwear’i tsirkulatsioonisokid kuni 24 tunniks (kuivalt).

ÜLDJUHISED: Incrediwear on uudne kangas, mida on sporditööstuses kasutatud üle 6 aasta. Incrediweari tekstiili on  põimitud germaaniumi/süsiniku kiud, ning mis aktiveerub kehasoojuse mõjul. Negatiivsete ioonide vabanemine põhjustab piirkonna verevoolu suurenemise koos suurenenud lümfi äravooluga piirkonnast. Incrediwear Equine sari on mõeldud hobustele. Põhimõtteliselt suurendab toode kuivana kandmisel verevoolu ja soodustab lümfisüsteemi äravoolu. Märjana kandmisel (eriti sooja või kuuma veega) toimub endotermiline reaktsioon, mille tulemuseks on pinnatemperatuuri langus, mis kutsub esile nn “külmakoti” efekti. Toodet võiks kasutada kuivalt enne treeningut, et suurendada verevoolu, ja märjalt pärast treeningut, et saavutada jahutamine ja turse vähenemine. Hobuste ravi peab toimuma teie veterinaararsti järelevalve all ja/või nõuannete all. Kui teie veterinaararst ei tunne Incrediwear Equine’i, paluge tal lisateabe saamiseks pöörduda meie poole.

PESUJUHISED: Asetage padjapüüri või pesukotti. Peske soojalt või külmalt kuni 40C juures. Madalatel pööretel trummelkuivatus. Mitte valgendada. ÄRGE triikige. MITTE keemiliselt puhastada.

Tootekood: - Kategooria: Sildid: ,