Õlatugi

6.00 60.00 

SUURUSKAART
S – 23-28cm
M – 28-33cm
L – 33-38cm
XL – 38-46cm

NB! Mõõda ümber biitsepsi.

Tootja ja EL volitatud esindaja on märgitud pakendil.

 

 • Õlatugi

  Õlatugi – Õlavigastused, sh rotaatormanseti rebendid, õlavarreluu murrud, külmunud õlg, öine õlavalu ja paljud muud põhjused on piisavad Incrediwear ortoosi ostuks. Incrediwear aitab vähendada valu, mis omakorda aitab läbi viia liigesliikuvuse ning lihaseid tugevdavaid harjutusi. Tugevad lihased hoiavad liigeseid stabiilsetena ning aitavad vältida järgmisi vigastusi.

  TOOTE KIRJELDUS:
  Õlatugi sisaldab rakuseinte vibratsiooni tekitavaid ja vereringet kiirendava toimega aktiivseid koostisaineid (süsinikku ja germaaniumi) ning leevendab seeläbi valu ja liigese jäikust ning kiirendab taastumist. Õlatugi kiirendab vereringet ning vähendab sel viisil põletikulisust ja toestab järgmiste probleemide puhul: venitused ja lihasevigastused, akromioklavikulaarliigese vigastused, artriit, külgmised rangluuvigastused, rotaatormanseti rebendid, ägedad/kroonilised vigastused, jäikus, liigesevalu, samuti võib see aidata parandada liikumisulatust.

  Õlaliiges on väga vigastustealdis, kuna see on liikuvaim ja ebastabiilseim liiges.

  Incrediwear õlatugi vähendab valu ja põletikku, aga ei piira liigesliikuvust. Õlatoega saad mugavalt magada või teha liigesliikuvuse või lihaseid tugevdavaid harjutusi. Õlatuge ei ole vaja eemaldada taastusravi või füsioteraapia ajaks.

  Õlatuge võib kasutada ka pitsumissündroomi puhul. Pitsumine võib tekkida korduvate ühetaoliste liigustuste järel nö ülekoormuse tagajärjel. See võib tekkida näiteks ujujatel või viskespordiga tegelejatel, aga ka maalritel ja teistel kellede töö nõuab nn ülepeategevusi.

  Pitsumine õlaliigeses võib tekkida ka struktuuride muutuste tõttu, näiteks artroosi või osteofüütide (luulised kasvised) tagajärjel. Väheneb subakromiaalne ruum ning tekib pitsumissündroom.

  Külmunud õlg ehk adhesiivne kapsuliit – Frozen shoulder on ebamäärase etioloogiaga sündroom, millega kaasneb valu ning liigesliikuvuse piiratus. Külmunud õla puhul on tavaline ka öine valu. Külmunud õlg on mööduv, aga kestab umbes 2 aastat. Incrediwear õlatugi pakub leevendust, aga probleemi lahendus ei ole kiire.

  Õlaliiges on keraliiges ning kõige suurema luksatsiooniohuga liiges inimese kehas. Seetõttu on õlaliigese luksatsioonid üsna tavalised. Esmase luksatsiooni korral kasutatakse õlatuge/õlaortoosi konservatiivseks raviks. Oluline on ka valuravi ning füsioteraapia puhul liigesliikuvuse säilitamine ning lihaskonna tugevdamine.

  Rotaatormansett moodustub õlaliigest ümbritsevatest lihastest, mille eesmärk on õlavart kehast eemaldada ja/või teostada roteerivaid liigutusi. Rotaatormanseti kompleksi kuuluvad m.supraspinatus (harjaüline lihas), m.subscapularis (abaluualune lihas), m.infraspinatus (harjaalune lihas), m.teres minor (väike ümarlihas). Rotaatormanseti vigastusi võib olla erineva raskusastmega – kuni täieliku rebendina välja. 80% rotaatormanseti vigastustest on degeneratiivsed – vigastused tekivad ilma konkreetse traumata. Tendiniidi, pitsumissündroomi ja osalise rebendi puhul saab abi konservatiivsest ravist. Valu puhul on vajalik valuravi. Valuravi jaoks ei pea võtma tablette, abi võib olla ka ainult Incrediwear õlatoest. Vajalik on teha liigesliikuvuse harjutusi ning suletud ahelaga harjutusi.

  Õlapiirkonna valu võib tulla ka biitsepsi pikapea kõõluse patoloogiatest, õlavarreluu pead ümbritseva labrumi probleemidest, luulistest struktuuridest sh luumurrud ning probleemidest kaela piirkonnas.

  KOOSTIS:
  53% polüester (sisaldab süsinikku ja germaaniumi), 30% nailon, 11% kumm, 6% elastaan.

  KASUTAMINE:
  Võib kanda ööpäevaringselt.

  HOOLDUS:
  Õlatuge on lihtne puhastada. Pange õlatugi padjapüüri või pesukoti sisse. Peske külma veega. Kuivatage trummelkuivatis madalal programmil. Toodet EI TOHI valgendada, triikida ega keemiliselt puhastada.

  EESTI HAIGEKASSA DIGIRETSEPTI SOODUSTUS:
  Soodustuse määr: 90%
  (Isiku osalus 6,00 / riigi osalus 54,00)

  Tutvuge ka meie müügitingimustega

 • Lisa informatsioon

  Suurus

  L, M, S, XL

  Digiretseptiga

  EI OLE RETSEPTI, JAH ON RETSEPT