Elastikside 5cm

14.90 

Incrediwear verevarustust parandav side sobib erinevate piirkondade valu puhul. Mugav valuvaigisti, mis sobib kaasa võtmiseks reisile ja mujale!

Tootja on märgitud pakendil.

 • Elastikside 5cm

  Elastikside 5cm – Incrediwear verevarustust parandav side sobib erinevate piirkondade valu puhul. Mugav valuvaigisti, mis sobib kaasa võtmiseks reisile ja mujale!

  TOOTE KIRJELDUS:
  Elastiksideme materjal sisaldab aktiivseid koostisaineid (süsinikku ja germaaniumi), mis tekitavad rakuseinte vibratsiooni ja parandavad seeläbi verevarustust. Elastikside kiirendab vereringet ning kiirendab seeläbi taastumist, leevendab valu, jäikust ja vähendab põletikulisust järgmiste probleemide puhul: löögist tingitud vigastused, ülepingutusest tingitud vigastused, ägedaloomulised/kroonilised vigastused, mis võivad põhjustada liigesevalusid ja liigeste jäikust/venitusi.

  KOOSTIS:
  70% polüester (sisaldab süsinikku ja germaaniumi), 15% nailon, 15% elastaan.

  KASUTAMINE:
  Võib kanda ööpäevaringselt.

  HOOLDUS:
  Elastiksidet on kerge pesta. Rullige lahti ja kinnitage takjakinnis. Pange padjapüüri või pesukotti. Peske sooja või külma veega, kuivatage trummelkuivatis madalal programmil. Toodet ei tohi valgendada, triikida ega keemiliselt puhastada.

  Tutvuge ka meie müügitingimustega