Tugisukad (paar)

175.00 

SUURUSKAART
S – 40-50
M – 50-60cm
L – 60-71cm
XL – 71+cm
NB! Mõõda reie ümbermõõt.

Tootja ja EL volitatud esindaja on märgitud pakendil.

 • Tugisukad

  Tugisukad – Incrediwear tugisukad sobivad peale traumat ning operatsiooni. Aitavad kiirendada põlve sidemete vigastustest kasutades neid näiteks ROM ortoosi all.

  TOOTE KIRJELDUS:
  Tugisukk sisaldab rakuseinte vibratsiooni tekitavat ja sellel viisil vereringet kiirendava toimega süsinikku, mis vähendab seeläbi põletikku, leevendab valu, jäikust ja kiirendab taastumist. Väheneb põletikulisus järgmiste probleemide puhul: nelipealihaste/reie tagalihaste venitused ja rebendid, artriit, põrutused, alajäsemete vigastused, jäikus ja jalavalud.

  Tugisukka kasutatakse ka lümfiprobleemide ja veenipõletike korral. Incrediwear tugisukka võib kasutada 24/7. Kui kasutad päeval kompressioonsukka, siis öösel võid kasutada Incrediwear tugisukka. Incrediwear tekstiil ei lase tänu oma erilistele omadustele tursel tekkida. Incrediwear tugisukka kandes on kogu jala ulatuses kiirem vere- ja lümfiringe. Kuna Incrediwear paneb organismis liikuma peale vere- ja lümfiringe ka näiteks lihaskoed, siis tagab Incrediwear treeningjärgse kiirema taastumise.

  KOOSTIS:
  66% polüester (sisaldab süsinikku), 24% nailon, 10% elastaan.

  KASUTAMINE:
  Võib kanda ööpäevaringselt.

  HOOLDUS:
  Tugisukka on lihtne puhastada. Peske sooja või külma veega, kuivatage trummelkuivatis madalal programmil. Toodet ei tohi valgendada, triikida ega keemiliselt puhastada.

  Tutvuge ka meie müügitingimustega