Põlvetugi-põlveortoos

18.30 47.10 

SUURUSKAART
M – 30-35cm
L – 35-41cm
XL – 41-46cm
XXL – 46-56cm
XXXL – 56-66cm

NB! Ümbermõõt mõõdetuna 5cm põlvekedrast kõrgemalt

Pakend sisaldab ühte põlvetuge.

Tootja on märgitud pakendil.

 • Põlvetugi-põlveortoos

  Põlvetugi-põlveortoos – Incrediwear põlvetugi toimib valu ja põletikku vähendavalt seetõttu, et on valmistatud spetsiaalsest tekstiilist. See tekstiil sisaldab germaaniumi ja süsinikku  ning selle kasutamisel hakkab piirkonnas märgatavalt kiirenema verevarustus, mis aitabki kaasa põletiku vähenemisele.

  TOOTE KIRJELDUS:
  Põlvetugi sisaldab rakuseinte vibratsiooni tekitavaid ja sellel viisil vereringet parandava toimega aktiivseid koostisaineid (süsinikku ja germaaniumi). Põlvetugi kiirendab vereringet ning kiirendab seeläbi taastumist, leevendab valu ja vähendab põletikulisust järgmiste probleemide puhul: artriit, kõõlusepõletik, jooksmisest tingitud põlvevigastused, bursiit, põlvesidemete vigastused, ülekoormusest tingitud vigastused, kurnatud põlveliigesed, valutavad põlveliigesed, löögi tagajärjel tekkinud vigastused, nihestused ja kõõluste/meniski rebendid.

  Selleks, et treenida, sooritada füsioterapeudi või taastusarsti poolt soovitatud harjutusi, on vaja kõigepealt vähendada valu. Kui valu väheneb, siis saab põlveprobleemidega inimene rohkem treenida ja teha harjutusi lihaste tugevdamiseks. Eriti oluline, kui sul on probleeme põlve “kulumisega”, liigestega või meniskiga. Tugevate lihastega ei koorma sa liigselt põlveliigest. Incrediwear põlvetugi on pehme ja see ei tee kuidagi lihaseid nõrgaks. Kui sul on vähem valu, siis sa saad rohkem võimelda ning nii sa hoopis tugevdad oma lihaseid. Incrediwear põlveortoosi soovitavad ka paljud füsioterapeudid ning spordiarstid just selle tõttu, et see aitab sul tugevamaks saada.

  KOOSTIS:
  49% polüester (sisaldab süsinikku), 25% nailon (sisaldab germaaniumi), 21% puuvill (sisaldab germaaniumi), 5% elastaan.

  KASUTAMINE:
  Võib kanda ööpäevaringselt.

  HOOLDUS:
  Põlvetuge on lihtne puhastada. Peske sooja või külma veega, kuivatage trummelkuivatis madalal programmil. Toodet ei tohi valgendada, triikida ega keemiliselt puhastada.

  EESTI HAIGEKASSA DIGIRETSEPTI SOODUSTUS:
  Soodustuse määr: 90%, piirhind 32 EUR
  (Isiku osalus 18,30 / riigi osalus 28,80)

  Tutvuge ka meie müügitingimustega

 • Lisa informatsioon

  Digiretseptiga

  EI OLE RETSEPTI, JAH ON RETSEPT