Seljatugi

34.70 88.70 

SUURUSKAART
M (S) – 61-74cm
L (M)- 75-85cm
XL(L) – 86-95cm
XXL (XL)- 96-112cm
3XL (XXL)- 113-135cm
4XL (3XL)- 136+cm
NB! Mõõda ümber talje.

Tootja on märgitud pakendil.

EESTI HAIGEKASSA DIGIRETSEPTI SOODUSTUS:
Soodustuse määr: 90% Piirhind 55Eur, Hind 88,70
(Isiku osalus 34.70 / riigi osalus 54)

 • Seljatugi

  Seljatugi – Incrediwear seljatugi sobib suurte seljatraumade puhul. Kasutatakse ka jõusaalis raskustreeningutel.

  TOOTE KIRJELDUS:
  Seljatugi sisaldab aktiivseid koostisaineid (süsinikku ja germaaniumi), mis tekitavad rakuseinte vibratsiooni ja kiirendavad verevarustust. Seeläbi väheneb põletik, leevendub valu, selja jäikus ja kiireneb taastumine. Seljatugi kiirendab vereringet, mis vähendab põletikku järgmiste probleemide puhul: spondülolistees, selgroolülide vaheliste ketaste paigast nihkumine, venitused ja lihasevigastused, roidemurrud, ägedad ja kroonilised vigastused, alaseljavalu/valu selja keskosas, lihaskrambid, muljutud närv(id) ja selja jäikus/seljavalu.

  Seljatuge tuntakse ka nime all korsett. Seljatugi ehk korsett on tugeva toestusega ning sobib inimestele, kelledel on vaja selga toetada. Kui sul ei ole olnud traumat ning sa ei vaja selja toestamist, siis võiksid kaaluda hoopis KEHATOE  soetamist, kuna seda saab kanda igapäevaselt. Seljatuge ära kanna järjest pikka aega –  peale paari kolme nädala kasutamist – anna seljale puhkust ja proovi ilma seljatoeta hakkama saada. Seda selleks, et sinu sel ei muutuks nõrgaks. Ära karda kanda seljatuge 24/7, kui sul on seljavalu või trauma – lihtsalt ära kanna seljatuge pikka aega järjest. Enamus seljatraumade puhul on korsett ainuke ravi – korsett ongi konservatiivne ravi.

  Kui käid jõusaalis raskusi tõstmas ja soovid selga toestada, siis on Incrediwear seljatugi selleks väga sobilik, kuna tekstiil on hingav ja kere ei hakka seda kandes higistama.

  KOOSTIS:
  Keskosa: 30% nailon, 30% polüester, 20% puuvill (sisaldab süsinikku ja germaaniumi) 20% elastaan
  Külje komponendid: 61% polüester, 29% elastaan, 10% nailon.

  KASUTAMINE:
  Võib kanda ööpäevaringselt.

  HOOLDUS:
  Seljatuge on kerge puhastada. Peske padjapüüris või pesukotis. Peske sooja või külma veega. Kuivatage loomulikul teel õhu käes. Toodet ei tohi valgendada, triikida ega keemiliselt puhastada.

  EESTI HAIGEKASSA DIGIRETSEPTI SOODUSTUS:
  Soodustuse määr: 90% Piirhind 60Eur, Hind 88,70
  (Isiku osalus 34,70 / riigi osalus 54)

  Tutvuge ka meie müügitingimustega

 • Lisa informatsioon

  Digiretseptiga

  EI OLE RETSEPTI, JAH ON RETSEPT